Asos Garden Düğün Sarayı Dualar İle Açıldı.

Asos Garden Düğün Sarayı Dualar İle Açıldı.
2 Haziran 2017 10:55

  Balıkesir’in eski işletmelerinden Has Bahçe’nin sahibi Ufuk KUVETLİ tarafından 1 yıl süren çalışmaları sonucunda Balıkesir’in ilk ve tek kır düğünü ruhsatlı düğün sarayı, Asos Garden Kır Düğün Sarayı dualarla ve iftar yemeği eşliğinde açıldı.

  Açılış kurdelasını, Esnaflar Odası Başkanı Fehmi ERDEM ve Necdet ERKAN,  Balıkesir Kahveciler Odası Başkanı Bülent BİLİR, Paşaalanı Muhtarı Salih ZENGİN ve  İşletme Sahibi Ufuk KUVETLİ kesti.

  Balıkesir Karesi ilçesi Yay/Ada’nın arka tarafında geniş bir alanda bulunan Asos Garden Kır Düğün Sarayı 1600 kişiye kadar kapasiteye sahiptir. Aynı zamanda Asos Garden’da çocuklarınız için oyun parkı alanı, sizler için de çay mola alanı ve açık otopark alanı ile birçok kolaylıklar da mevcut.

Balıkesir’e Böyle Güzel Bir Mekan

  Asos Garden Kır Düğün Sarayı sahibi Ufuk KUVETLİ “Böyle güzel bir işletmeyi Balıkesir halkına kazandırmak için epey çabaladık, işletmemizin temelinden bitimine kadar yapılan her işte el emeği var, işletmemizin kurulumunda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

 

 

Bu sayfa 917 defa görüntülenmiş.
İlgili Terimler :

Bir Yorum Yazın