Balıkesir Nakliyat Akbaş Taşıma Hizmetleri

1987 yılından beri Balıkesir merkezli olarak Balıkesir Akbaş Nakliyat ünvanı ile çeyrek asrı aşan bir tercübeyle balıkesir nakliyatcılar sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

İrili, ufaklı , damperli , dampersiz nakliye aracımızla yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

GÜVEN ÖNCELİKLİ PRENSİBİMİZDİR

Hizmetlerimiz

  • Şehir İçi Nakliyat
  • Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Yük Nakli
  • Özel Taşımacılık

akbas-nakliyat-balikesir-bannerFirmamız Akbaş Nakliyat Balıkesir, geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi, şehirlerarasıı, ev ve işyeri nakliyatını en güvenli şekilde sigortalı olarak yapmaktadır. taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Şehir içi ve şehirlerarasıı taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunan Akbaş Nakliyat Balıkesir , Bünyesinde her zaman hazır bulunan uzman personelinde, tecrübeli şoför, marangoz, tesisatçı gibi elemanlarda bulunur. Her zaman ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Temel ilkelerimiz
* Koşulsuz müşteri memnuniyeti
* Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci
* Sürekli gelişim
* Duyarlı yönetim
* Uzmanlığını teknoloji ile birleştiren profesyonel bir ekip

Misyonumuz
Uzman ve deneyimli kadromuzla, müşterilerimizin en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırmaktadır.

Akbaş Nakliyat Balıkesir diğer alanlarda olduğu gibi şehir içi ev taşımacılığında da kalitenin tescilidir. Konusunda uzman 10 ekibi ile 7/24 hizmet verebilmektedir. Bu ekipler her türlü ev nakliyesi problemine cevap verebilmek için donanımlıdırlar. Hizmetlerimiz sıralamasına aşağıdaki şekildedir. Taşınacak evinize isteyeceğiniz ekspertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır. Ekspertiz ayni zamanda hizmet elemanlarının seçimini de bu tespitte yapar. taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de ekspertiz görevleri arasındadır. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir.

taşıma ekibimiz içerisinde konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ve montör elemanları bulunur. Eşyalarınız uzman ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir. Nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır. Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır.

Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı kutulanmalıdır. Siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.

Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir. Şehir içi, Şehirler arası taşımacılık, Evden Eve nakliyat ve Tehlikeli Yük taşımacılığı bu Internet sitemizden ana hizmet konusu olmasına rağmen bunun yanında Depolama Gümrükleme Parsiyel taşıma dallarında hizmet vermekteyiz.

 Balıkesir nakliye, balıkesirde nakliye, balıkesirde nakliyeci, balıkesir nakliyat, balıkesirde nakliyat, balıkesirde nakliyatçılar, balıkesir nakliyatçılar, nakliye balıkesir, nakliyat balıkesir, balıkesir nakliyatçı telefon, nakliyat, nakliye, akbaş nakliyat, balıkesir şehir içi nakliyat, balıkesir şehir içi nakliye, Balıkesir nakliye kamyonu, balıkesirde nakliyat kamyonu, balıkesir nakliyat komayonet, kamyonet nakliye balıkesir, balıkesir nakliye kamyoneti

Bu sayfa 2.093 defa görüntülenmiş.

Bir Yorum Yazın