Balıkesir Ekol İşitme Merkezi

Balıkesir Ekol İşitme Merkezi

BİGADİÇ ŞUBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ…

Çavuşlar Mah. Harmandalı Cad. No:20 Dükkan 3 Bigadiç/BALIKESİR

(Devlet Hastanesi Karşısı)

Duymak canlıların en çok ihtiyaç duydukları özelliklerin başında gelmektedir, yaşa bağlı olarak veya herhangi bir kulak rahatsızlığı dolayısıyla işitme kayıpları yaşanmakta ve bu rahatsızlıklar hastaları direkt olarak etkilemektedir.

Bu düşünceyle yola çıkarak, Balıkesir Ekol İşitme Merkezi olarak, siz değerli müşterilerimize kaliteli ve ekonomik fiyatlarımızla garantili olarak satış ve servislik hizmeti vermekteyiz.

Ürün ve Hizmet

 • Balıkesir Audio İşitme Cihazları Bayii
 • Balıkesir Unitron İşitme Cihazları Bayii
 • Balıkesir Rexton İşitme Cihazları Bayii
 • Balıkesir İşitme Cihazları Satış ve Servis ve Tamiri

Audio Service Hakkında

Audio Service 30 yılı aşkın süredir Almanya’nın Herford şehrinde işitme cihazı geliştirmektedir. Asıl uzmanlık alanı kanal içi işitme cihazları olan AudioService; kulak arkası, RIC işitme cihazları, kulak kalıpları ve aksesuarları konusunda da geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Audio Service’in araştırma, geliştirme ve üretim uzmanları daha da iyi işitme deneyimini artırabilmek için sürekli çalışmaktadır. Kullanıcıların memnuniyeti ve bireysel ihtiyaçları bu süreçte büyük önem taşımaktadır. Uzun yıllardır sahip oldukları DIN EN ISO 13485 TÜV SÜD sertifikası Audio Service’in bu değerlere önem verdiğini doğrulamaktadır.

Audio Service sadece Almanya’da değil, tüm dünyada 40’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

unitron-logo

MOXİ 

Yeni, ve zarif tasarımı, doğal HiFi ses ile birlikte tüm müşteri gereksinimlerini karşılar

Konfor çok önemli
Unitron kullanım konforunu en üst düzeye çıkartmak için tasarımın ve küçüklüğün önemli olduğunun bilincinde olarak. Moxi Kiss  tasarladı.  Mükemmel bir denge, farklı tasarım, en iyi işçilik ve çekici renkler Moxi Kiss buluştu.  Bu mükemmel tasarımın yanı sıra  birçok farklı renklerde mevcuttur.  Neredeyse kulakta fark edilmeyen tasarımı sayesinde estetik kaygısı olan kullanıcılar için özenle tasarlanmıştır.

Moxi Kiss Moxi ailesinde doğal HiFi ile  donatılmıştır.  Moxi Kiss  otomatik program tarafından Unitron SmartFocus ™ – doğal ses kalitesi, gürültülü ortamlarda üstün anlaşılabilirlik ve farklı ses ortamlarında otomatik olarak  değişen SpeechZone ™ teknolojisini içerir. 6-12 ve 20 Kanal ses işleme teknolojisi ile donatılmış Moxi teknolojisi Wifi özelliği sayesinde çift kulakla telefon konuşma imkanı sağlar. Aynı zamanda tinnitus masker özelliği olan Moxi Kiss ailesi kulak çınlaması tedavisinde de son derece başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

balikesir-moxi

QUANTUM

Performans …
Quantum serisi son derece doğal ses kalitesinin yanı sıra ve SpeechZone ™.  Teknolojisi ile gürültülü ortamlarda yüksek anlaşılabilirlik sağlamak için tasarlandı.  312 ve 13 numara pil kullanılan Quantum serisinde  ani ve çok yüksek gelen sesler için AntiShock teknolojisi kullanıldı.

Quantum ailesinde doğal ortama göre otomatik seçen akıllı ortam tanıma özelliği ile  donatılmıştır.  Ayrıca Quantum SmartFocus ™ – doğal ses kalitesi, gürültülü ortamlarda üstün anlaşılabilirlik ve farklı ses ortamlarında otomatik olarak  değişen SpeechZone ™ teknolojisini içerir. 6-12 ve 20 Kanal ses işleme teknolojisi ile donatılmış Quantum serisi Wifi özelliği sayesinde çift kulakla telefon konuşma imkanı sağlar. Ayrıca otomatik adaptasyon özelliği ile kolay adaptasyon süreci tamamlama.

Son derece ergonomik tasarımı olan Quantum ailesinin aynı zamanda kulak içi modelleri ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılar.

balikesir-quantum

MAX

Max la Tanışın – Gürültüyle mücadele ederken aynı zamanda konuşma anlaşılırlığı sağlayan tek Süper Güçlü işitme cihazı.

Süper Güçlü Max 675 ve 13 pil batarya ile beraber yüksek performans özellikleri sunar. Her iki stilleri de yüksek izolasyonu sayesinde su, korozyon ve aşırı sıvı temasından kaynaklanan olumsuz etkilere maksimum koruma sağlar. Kullanılan kaliteli meteryal nedeniyle yüksek ve şiddetli darbelere karşı maksimum direnç sağlar.

Max  ailesinde doğal ortama göre otomatik seçen akıllı ortam tanıma özelliği ile  donatılmıştır.  Ayrıca Max SmartFocus ™ – doğal ses kalitesi, gürültülü ortamlarda üstün anlaşılabilirlik ve farklı ses ortamlarında otomatik olarak  değişen SpeechZone ™ teknolojisini içerir. 6-12 ve 20 Kanal ses işleme teknolojisi ile donatılmış Max serisi Wifi özelliği sayesinde çift kulakla telefon konuşma imkanı sağlar. Ayrıca otomatik adaptasyon özelliği ile kolay adaptasyon süreci tamamlama.

balikesir-unitron-max

rexton-logo

GEM

Yeni Rexton Gem + işitme cihazı ile tanışın. Daha iyi işitme bu kadar güzel görünmemişti.. Gem + işitme cihazı donanım teknolojisi ile işitmede mükemmel bir çözümdür.

Eğer, göze çarpmayan çekici ve biraz sıradışı olan bir işitme çözümü arıyorsanız, Gem + daha iyi en iyi işitme ve kullanım kolaylığı ile birlikte size güven verecektir.

İşitme kaybı sorunlarınız dışında, dinamik bir dünyada daha iyi bir işitme ile zahmetsiz, güven veren teknolojisi ile tüm işi otomatik olarak yapan bir işitme cihazı arıyorsanız tam sizde göre.

Konuştuğunuz kişinin dikkatini çekmeden, sizi duyamıyorum gibi sorunlarınız olmadan, sadece zevk için bile sesleri duymanıza yardımcı olur.

Rexton Gem+ konuşma anlaşılırlığı için kanıtlanmış teknolojisini gizleyen bir tasarıma sahiptir.

Bazen, kişisel konforunuzdan ödün vermeden rahat ses kalitesini yaşamanız zarif Gem+ işitme cihazı ile mümkündür.

Gem+ ile doğal bir ses elde etmenizin yanında işitme cihazınızdan yorgunluk hissetmeden gün boyu kullanabilirsiniz. Seslerden keyif almanız için tasarlanmış bir işitme cihazıdır.

Gem + teknolojisi içerir:

 • Otomatik çevre yönetimi
 • Otomatik ekolayzır
 • Otomatik Adaptive Multi-kanal yönlü mikrofon
 • Otomatik gürültü azaltma
 • Ses locator
 • Feedback Önleyici
 • Ses Radiance
 • SoundSmoothing ®
 • Kablosuz bağlant
 • Gelişmiş nano kaplama

Bazı özellikler modele bağlı olabilir. Özelliklerin tam listesi için, işitme sağlığı profesyoneli ile irtibata geçiniz.

Rexton marka Gem+ model kulak arkası işitme cihazları;

 • Rexton Gem 12+ …………. 12 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360) RIC
 • Rexton Gem 8+ …………. 8 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360) RIC

Feedback Önleme Sistemi

Feedback Önleme sistemi en son teknolojiyi kullanarak daha feedback sizin kulagınıza ulasmadan önlenmesini saglar. Feedback olabilecek sinyaller daha kulaga ulasmadan bu teknoloji sayesinde isaretlenir ve bir daha buna benzer sesler olustugunda otomatik olarak önlenir. Aynı zamanda yeni transient frekans kaydırma sistemi ile feedback önleme çok daha hızlı islemektedir. Feedback önleme sistemi hastaların çevreyi rahat ve konforlu bir sekilde duyabilmelerini saglar.

Size Özel Ses Ayarı

Size özel ses ayarı ile artık sesleri en dogal halleriyle duyacaksınız. Hastanın istegi dogrultusunda sekillendirilebilen ayarlamalar isitme cihazının kisiye özel olmasını saglar. Otomatik ekolayzır ve çevreye uyum özellikleri sayesinde cihazdan aldıgınız verim en üst seviyeye çıkar.

Fokus 360

Fokus 360° özelligi ile yönsel mikrofonun geleneksel özelliklerinin dısına çıkıp isitme cihazı kullanıcısının etrafındaki tüm sesleri duyabilmesi saglanır. Bu özellik ile kisinin etrafı 360° taranır ve etrafındaki baskın konusma sesi belirlenir. Böylece mikrofon o yöne odkalanarak kisinin konusmayı çok daha iyi ve anlasılır bir sekilde duymasını saglar.

balikesir-rexton-gem

 

ARENA

Arena ailesi ile geleneksel enstrümanların dijital seslerine ulaşabilirsiniz. Bu temel işitme cihazı modelleri, klasik analog işitme çözümlerinde bulunmayan özellikleri ve esnekliği sağlar.

Arena işitme cihazları, çeşitli işitme kayıplarının çözümü için uygun fiyatlı ürün düzeyinde seçenekler sunmaktadır. Hiçbir şey hayatın seslerini yakalamak ve duymaktan daha güzel değildir, bunun içinde işitme cihazınızın güçlü olması gerekmektedir. Arena bu gücü size sunarak sesleri duymanızı mümkün kılmaktadır.

Arena temel dinleme ihtiyacınıza ekonomik ve güvenilir seçenekler sunarak hayatın tadını geri almanıza yardımcı olmaktadır.

Arena teknolojisi içerir:

 • İptal görüşleri
 • Program değişim sinyalleri

Bazı özellikler modele bağlı olabilir. Özelliklerin tam listesi için, işitme sağlığı profesyoneli ile irtibata geçiniz.

Rexton marka Arena model kulak arkası işitme cihazları;

 • Rexton Arena 2 HP+ …………. 3 TRİMMER KONTROL MAX:3 PROGRAM 2 KANAL
 • Rexton Arena 2 P+ …………… 3 TRİMMER KONTROL MAX:3 PROGRAM 2 KANAL
 • Rexton Arena 2 S+ …………… 3 TRİMMER KONTROL MAX:3 PROGRAM 2 KANAL
 • Rexton Arena 1 HP …………… 2 TRİMMER KONTROL 1 KANAL MT
 • Rexton Arena 1 P …………….. 2 TRİMMER KONTROL 1 KANAL MT
 • Rexton Arena 1 S …………….. 2 TRİMMER KONTROL MAX:2 PROGRAM 1 KANAL

Rexton marka Arena model kulak içi işitme cihazları;

 • Rexton Arena 2 CIC, CS, CT, IT ……………… 2 KANAL TRİMMER KONTROLLÜ
 • Rexton Arena 1 CIC, CS, CT, IT ……………… TRİMMER KONTROLLÜ

balikesir-rexton-arena

BRIDGE

Yeni Rexton Bridge + işitme cihazı ile tanışın. Kendinize bir işitme çözümün zorlukları ile başa çıkmak için zevk meşgul iseniz Hayatı dolu dolu yaşamak böylece, ultra-güvenilir Köprüsü + rahat bir işitme deneyimi ve daha doğal ses sağlar.

Köprü + Rexton gelen ailesi size açık-as-a-çan konuşmada, gelişmiş ses, kablosuz bağlantı ve rechargeability için yeni teknoloji verir. Seçtiğiniz İster arkası kulak (BTE) veya işitme-kulak (ITE veya Özel), süper akıllı Köprüsü + daha iyi işitme ve daha tatminkar bir hayat için bilet.

Rexton Köprüsü + dijital işitme size kolaylık ve en üst düzeyde esneklik sunan çeşitli özellikler ile geliyor.

 

Bridge + teknolojisi içerir:

 • Blu RCU Kablosuz teknoloji
 • Kablosuz Yardımcısı
 • Rechargeability
 • Otomatik Çevre Yönetimi
 • Ses Radiance
 • SoundSmoothing ®
 • Multi-Channel Adaptif Yönlü Mikrofon
 • Otomatik gürültü azaltma sistemi
 • Feedback önleyici
 • Adaptif Feedback iptal sistemi
 • Bazı özellikler modele bağlı olabilir. Özelliklerin tam listesi için, işitme sağlığı profesyoneli ile irtibata geçiniz.

Rexton marka Bridge + model kulak arkası işitme cihazları;

 • Rexton Bridge 12 + P ……………. 12 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Bridge 12 + FREE ……….. 12 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Bridge 12 + OPEN ………. 12 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Bridge 8 + P ……………….. 8 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Bridge 8 + FREE ………….. 8 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Bridge 8 + OPEN ………….. 8 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360

Rexton marka Bridge + model kulak içi işitme cihazları;

 • Rexton Bridge 12 + CIC, CD, CT, IT ………………. 12 KANAL MAX:5 PROGRAM
 • Rexton Bridge 12 + ENERGY CIC, CD, CT, IT ……. 12 KANAL 1-5 PROGRAM118/55 ve 128/70 Matrix
 • Rexton Bridge 8 + CIC, CD, CT, IT ………………….. 8 KANAL MAX:5 PROGRAM

Feedback Önleme Sistemi

Feedback Önleme sistemi en son teknolojiyi kullanarak daha feedback sizin kulagınıza ulasmadan önlenmesini saglar. Feedback olabilecek sinyaller daha kulaga ulasmadan bu teknoloji sayesinde isaretlenir ve bir daha buna benzer sesler olustugunda otomatik olarak önlenir. Aynı zamanda yeni transient frekans kaydırma sistemi ile feedback önleme çok daha hızlı islemektedir. Feedback önleme sistemi hastaların çevreyi rahat ve konforlu bir sekilde duyabilmelerini saglar.

Size Özel Ses Ayarı

Size özel ses ayarı ile artık sesleri en dogal halleriyle duyacaksınız. Hastanın istegi dogrultusunda sekillendirilebilen ayarlamalar isitme cihazının kisiye özel olmasını saglar. Otomatik ekolayzır ve çevreye uyum özellikleri sayesinde cihazdan aldıgınız verim en üst seviyeye çıkar.

Fokus 360

Fokus 360° özelligi ile yönsel mikrofonun geleneksel özelliklerinin dısına çıkıp isitme cihazı kullanıcısının etrafındaki tüm sesleri duyabilmesi saglanır. Bu özellik ile kisinin etrafı 360° taranır ve etrafındaki baskın konusma sesi belirlenir. Böylece mikrofon o yöne odkalanarak kisinin konusmayı çok daha iyi ve anlasılır bir sekilde duymasını saglar.

balikesir-rexton-bridge

COBALT

Artık her zamankinden daha iyi şeyler küçük paketlerde gelir. Yeni Cobalt + ile tanışın. Şimdi yüksek teknoloji özellikleri heyecan verici yeni bir paket ile anında işitmenize uyumlu Cobalt RIC işitme cihazları olduğundan daha küçük ve iyi görünmektedir.

Cobalt işitme cihazınız ile şimdi küçük ve her kelimeyi duymanıza yardımcı teknolojisi ile dikkat çekmeyen görünümüyle en zorlu koşullarda da yanınızda.

Arkanızdan gelen seslere bile Cobalt + işitme cihazı ile konuşma anlaşılırlığı en yeni teknolojiye sahiptir. Cobalt+ işitme cihazı, küçük boyutu ve pek çok ten ve saç rengi tonları ile uyumlu olması için doğal renklerde tasarlanmış 8 standart renk çeşidi mevcuttur.

Bugün en gelişmiş konfor özellikleri Cobalt+ işitme cihazı ile akıllıca küçültülmüş ve gizlenmiştir. Daha doğal sesin keyfini çıkarın ve yorgunluk hissetmeden uzun süreli kullanım sağlayın.

Insite + teknolojisi içerir:

 • 360° Odak
 • Otomatik Adaptive Multi-Kanal Yönlü Mikrofon
 • Otomatik gürültü azaltma
 • Ses locator
 • Feedback Önleyici
 • Ses Radiance
 • SoundSmoothing ®
 • Otomatik Çevre Yönetimi
 • Blu bağlantı
 • Kablosuz bağlant
 • Gelişmiş nano kaplama

Bazı özellikler modele bağlı olabilir. Özelliklerin tam listesi için, işitme sağlığı profesyoneli ile irtibata geçiniz.

Rexton marka Cobalt+ model kulak arkası işitme cihazları;

 • Rexton Cobalt 16+ …………. 16 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360) RIC
 • Rexton Cobalt 12+ …………. 12 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360) RIC
 • Rexton Cobalt 8+ ……………. 8 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360) RIC
 • Rexton Cobalt ECO+ ………… 6 KANAL MAX:3 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360) RIC

Feedback Önleme Sistemi

Feedback Önleme sistemi en son teknolojiyi kullanarak daha feedback sizin kulagınıza ulasmadan önlenmesini saglar. Feedback olabilecek sinyaller daha kulaga ulasmadan bu teknoloji sayesinde isaretlenir ve bir daha buna benzer sesler olustugunda otomatik olarak önlenir. Aynı zamanda yeni transient frekans kaydırma sistemi ile feedback önleme çok daha hızlı islemektedir. Feedback önleme sistemi hastaların çevreyi rahat ve konforlu bir sekilde duyabilmelerini saglar.

Size Özel Ses Ayarı

Size özel ses ayarı ile artık sesleri en dogal halleriyle duyacaksınız. Hastanın istegi dogrultusunda sekillendirilebilen ayarlamalar isitme cihazının kisiye özel olmasını saglar. Otomatik ekolayzır ve çevreye uyum özellikleri sayesinde cihazdan aldıgınız verim en üst seviyeye çıkar.

Fokus 360

Fokus 360° özelligi ile yönsel mikrofonun geleneksel özelliklerinin dısına çıkıp isitme cihazı kullanıcısının etrafındaki tüm sesleri duyabilmesi saglanır. Bu özellik ile kisinin etrafı 360° taranır ve etrafındaki baskın konusma sesi belirlenir. Böylece mikrofon o yöne odkalanarak kisinin konusmayı çok daha iyi ve anlasılır bir sekilde duymasını saglar.

balikesir-rexton-cobalt

DAY

Kanıtlanmış teknoloji içeren yüksek kaliteli, düşük bakım maliyetli, güvenilir ve ekonomik bir işitme cihazımı arıyorsunuz?

 

Rahat bir dinleme, kolay kullanım ve rahatlık sağlaması için geliştirilen Day+ işitme cihazı, gün içindeki çalışmalarınıza yardımcı olacaktır.

Day + işitme cihazı, 4 model ve 2 performans seviyesi ile geniş bir bağlantı sunmaktadır. Sizi gün boyunca rahat ettirecek ve iyi hissetmenizi sağlayacak olan Rexton işitme cihazlarındandır.

Rexton Day+ işitme cihazı, dijital ve çeşitli özellikleri ile kolaylık ve en üst düzeyde esneklik sunmaktadır. Tüm Day+ dijital işitme cihazları, görüntüsü ile çekici modeller oluşturmuştur. Tamamen kanal içi işitme cihazından, kulak arkası işitme cihazına farklı seçenekler ile işitmenizi doğal hale getirmek üzere çalışmaktadır.

Day+ teknolojisi içerir:

 • Feedback Önleyici
 • Kablosuz bağlantı
 • Adaptif / otomatik yönlü mikrofon
 • Gürültü azaltma
 • İsteğe bağlı kolay şarj cihazı
 • İsteğe bağlı uzaktan mumanda

Bazı özellikler modele bağlı olabilir. Özelliklerin tam listesi için, işitme sağlığı profesyoneli ile irtibata geçiniz.

Rexton marka Cobalt+ model kulak arkası işitme cihazları;

 • Rexton Day 6+ HP ……….. 6 KANAL MAX:3 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Day 6+ P …………. 6 KANAL MAX:3 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Day 6+ FREE …….. 6 KANAL MAX:3 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Day 6+ OPEN ……. 6 KANAL MAX:3 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Day 4+ HP ……….. 4 KANAL MAX:3 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Day 4+ P …………. 4 KANAL MAX:3 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Day 4+ FREE …….. 4 KANAL MAX:3 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Day 4+ OPEN ……. 4 KANAL MAX:3 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)

Rexton marka Insite+ model kulak içi işitme cihazları;

 • Rexton Day 6+ CIC, CD, CT, IT ……………… 6 KANAL MAX: 3 PROGRAM
 • Rexton Day 6+ ENERGY CIC, CD, CT, IT …… 6 KANAL 1-3 PROGRAM 118/55 ve 128/70 Matrix
 • Rexton Day 4+ CIC, CD, CT, IT ……………… 4 KANAL MAX: 3 PROGRAM

Feedback Önleme Sistemi

Feedback Önleme sistemi en son teknolojiyi kullanarak daha feedback sizin kulagınıza ulasmadan önlenmesini saglar. Feedback olabilecek sinyaller daha kulaga ulasmadan bu teknoloji sayesinde isaretlenir ve bir daha buna benzer sesler olustugunda otomatik olarak önlenir. Aynı zamanda yeni transient frekans kaydırma sistemi ile feedback önleme çok daha hızlı islemektedir. Feedback önleme sistemi hastaların çevreyi rahat ve konforlu bir sekilde duyabilmelerini saglar.

Size Özel Ses Ayarı

Size özel ses ayarı ile artık sesleri en dogal halleriyle duyacaksınız. Hastanın istegi dogrultusunda sekillendirilebilen ayarlamalar isitme cihazının kisiye özel olmasını saglar. Otomatik ekolayzır ve çevreye uyum özellikleri sayesinde cihazdan aldıgınız verim en üst seviyeye çıkar.

Fokus 360

Fokus 360° özelligi ile yönsel mikrofonun geleneksel özelliklerinin dısına çıkıp isitme cihazı kullanıcısının etrafındaki tüm sesleri duyabilmesi saglanır. Bu özellik ile kisinin etrafı 360° taranır ve etrafındaki baskın konusma sesi belirlenir. Böylece mikrofon o yöne odkalanarak kisinin konusmayı çok daha iyi ve anlasılır bir sekilde duymasını saglar.

balikesir-rexton-day

INSITE

Birinci sınıf işitmeye yükselin.

Yeni Rexton Insite + ile tanışın. Eğer her şeyin en iyisini istiyorsanız, Insite ve ileri teknoloji (hi-tech) özellikler + eşsiz bir işitme deneyimi sağlamak ve seslerle eğlendirmek…

Insite + net olarak kristal konuşma, birinci sınıf ses konforu, en son kablosuz bağlantı, şarj cihazı (rechargeability) ve değişen ortamlara uyum sağlamak üzere çeşitli otomatik özellikleri barındıran problem çözme ortağıdır. Farklı tasarımlar ve çeşitli rafine renkleri ile Insite + işitmenizi artırır ve en iyi sesleri ortaya çıkarır.

Bu birinci sınıf işitme herhangi bir ortamda rahat bir dinleme sağlayacak şekilde birlikte çalışan premium özellikler içerir. Bir değerlendirme için profesyonel işitme uzmanınızı ziyaret ediniz.

Insite + teknolojisi içerir:

 • 360 Odak °
 • Blu RCU
 • Kablosuz Teknoloji
 • Kablosuz Yardımcısı
 • Feedback Önleyici
 • Ses Radiance
 • Ses Locator
 • SoundSmoothing ®
 • Multi-Channel Adaptif Yönlü Mikrofon
 • Adaptif Feedback İptal Sistemi
 • Otomatik Çevre Yönetimi
 • Rechargeability

Bazı özellikler modele bağlı olabilir. Özelliklerin tam listesi için, işitme sağlığı profesyoneli ile irtibata geçiniz.

Rexton marka Insite+ model kulak arkası işitme cihazları;

 • Rexton Insite+ P …………. 16 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Insite+ Free …….. 16 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)
 • Rexton Insite+ OPEN ……. 16 KANAL MAX:5 PROGRAM NANO KAPLAMA TEKNOLOJİ+ (FEEDBACK ÖNLEME SES AYARI FOCUS 360)

Rexton marka Insite+ model kulak içi işitme cihazları;

 • Rexton Insite+ CIC, CS, CT, IT ……………… 16 KANAL OPSİYONEL KUMANDA İLE MAX: 5 PROGRAM
 • Rexton Insite+ ENERGY CIC, CS, CT, IT …… 16 KANAL 1-5 PROGRAM 118/55 ve 128/70 Matrix

Feedback Önleme Sistemi

Feedback Önleme sistemi en son teknolojiyi kullanarak daha feedback sizin kulagınıza ulasmadan önlenmesini saglar. Feedback olabilecek sinyaller daha kulaga ulasmadan bu teknoloji sayesinde isaretlenir ve bir daha buna benzer sesler olustugunda otomatik olarak önlenir. Aynı zamanda yeni transient frekans kaydırma sistemi ile feedback önleme çok daha hızlı islemektedir. Feedback önleme sistemi hastaların çevreyi rahat ve konforlu bir sekilde duyabilmelerini saglar.

Size Özel Ses Ayarı

Size özel ses ayarı ile artık sesleri en dogal halleriyle duyacaksınız. Hastanın istegi dogrultusunda sekillendirilebilen ayarlamalar isitme cihazının kisiye özel olmasını saglar. Otomatik ekolayzır ve çevreye uyum özellikleri sayesinde cihazdan aldıgınız verim en üst seviyeye çıkar.

Fokus 360

Fokus 360° özelligi ile yönsel mikrofonun geleneksel özelliklerinin dısına çıkıp isitme cihazı kullanıcısının etrafındaki tüm sesleri duyabilmesi saglanır. Bu özellik ile kisinin etrafı 360° taranır ve etrafındaki baskın konusma sesi belirlenir. Böylece mikrofon o yöne odkalanarak kisinin konusmayı çok daha iyi ve anlasılır bir sekilde duymasını saglar.

balikesir-rexton-insite

 

balıkesir iş itme cihazı, balıkesir işitme cihazları, bigadiç işitme cihazları, bigadiç işitme cihazı, işitme cihazı bigadiç, ses cihazı bigadiç, kulak işitme cihazı bigadiç
Bu sayfa 1.294 defa görüntülenmiş.

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • Mehmet ali
  30 Nisan 2018 12:28

  Kaliteli himet sunan biyer çok begendim

 • Elif
  30 Nisan 2018 13:08

  Güvenilir hizmet dürüst cılışanlarıyla kendinden önce müşteri memnuniyeti ni düşünen tek adres

 • Mahmut
  26 Temmuz 2018 13:00

  Cihazımı başka yerden aldığım halde benimle ilgilenip sorunumu çözmeye çalıştılar çok teşekkür ediyorum.

Bir Yorum Yazın