Balıkesir Toptan Yarka

ÇEŞİTLERİMİZ & HİZMETLERİMİZ

Balıkesir / Susurluk bölgesinde en son teknoloji ve donamımlarla,yaklaşık 60 dönüm civarında arazide kurulu kendimize ait tesisimizde yumurta kalitesi çok yüksek yem tüketimi düşük olan yarka ırkları yetiştirilerek satışı yapılmaktadır.
Profesyonel ekibimiz ve veterinerlerimiz kontrolünde satış öncesi ve sonrasında da sizlere hizmet vermekteyiz. 

Müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunabilmek adına ürünlerimizin tamamını kendimiz üretiyoruz.

Toptan Yarka sizin için en az maaliyet ile en fazla verimi alacağınız tavukları profesyonel ekibi ile özenle seçer ve son sistem nakliye araçları ile kapınıza kadar getirir.

GEZEN TAVUK YUMURTASI :
Ülkemizde büyük ilgi görmeye başlayan dolayısıyla pazar payı gittikçe artan doğal gezen tavuk yumurtaları tesislerimizde 3600 m2 si kapalı alan olmak üzere toplam 32 dönüm arazi içerisinde günlük, kaliteli,protein değerleri yüksek ve gerekli olan tüm belgelerini (helal belge, yumurta paketleme izin belgesi, gezen yarka belgesi, gezen tavuk yumurtası) alınmış olarak talep eden firmalara kapıya kadar toptan fiyat listesi üzerinden satışımız bulunmaktadır.

KÜMES KURULUMU VE EKİPMANLARI:
Kümes ekipmanları ve kurulumu doğru ve verimli tesisler kurmanız, dolayısıyla çok iyi kar marjları elde etmeniz için bizimle iletişime geçmenizde büyük faydalar sağlayacaksınız. 

    

Bu sayfa 775 defa görüntülenmiş.

Bir Yorum Yazın