Balıkesir Zumba

 • Adres: Paşaalanı Mahallesi Sıtkı Yırcalı Cad. No:30/A Karesi / BALIKESİR
 • Telefon: 0 266 246 41 90
 • GSM: 0507 463 76 49
 • Yetkili: Saliha ÇAKAL
 • Çalışma Saatleri: 08:00 - 20:00
 • Kroki: Kroki için tıklayın

Balıkesir zumba merkezimiz, Paşaalanı mahallesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlığını korumak isteyen, fit kalmak isteyen, zayıflamak isteyen hanımlarımız için haftada 2 gün ve 8 seans olmak üzere zumba aktivitelerimiz devam etmektedir.

balikesir-zumba

zumba-balikesir

balikesir-zumba-facebookbalikesir-b-fit-instagram

 

Zumba nedir, faydaları nelerdir?

Zumba nedir, faydaları nelerdir? Zumbanın tarihi gelişimi nasıl olmuştur?

Zumba, 1990′larda dansçı ve koreograf Alberto “Beto” Perez tarafından Kolombiya’da ortaya çıkarılan, Latin esintili bir dans fitness programı olup dünya çapındaki en yaygın dans fitness programıdır.

Zumba, dans ve aerobik figurlerini içerir. Zumbakoreografisinde, kumbiya, hip-hop, samba, salsa, merenge, mambo, savaş sanatları ve bir kısım Bollywood ve oryantal dans hareketleri bir arada kullanıldığı gibi, “squat” ve “lunge” egzersizleri de kullanılır.

Zumba için spor salonları ve fitness merkezlerince lisans ücreti ödenmez.

Zumba egzersizleri hızlı ve yavaş ritmli müziklerle direnç çalışmalarından oluşur. Bu müzikler de cumbia, salsa, merengue, mambo, flamenko, Ça-Ça-Ça, reggaeton, soca, samba, oryantal dans, bhangra, hip hop, axé music ve tango dans stillerinde kullanılan müziklerdir.

 

Balıkesir zumba, zumba balıkesir, balıkesirde zumba, balıkesir spor salonları, balıkesirde zumba, balıkesir zayıflama merkezleri, balıesirde zumba nerede yapılır, paşaalanında zumba, balıkesir paşaalanında zumba, balıkesirde zayıflama, balıkesirde sağlıklı zayıflama, blıkesir fitness, balıkesir pilates, balıkesir trx, balıkesir kango jumps, balıkesir bfit
Bu sayfa 2.799 defa görüntülenmiş.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • hayal
  8 Mayıs 2017 23:56

  Meraba ben dans hakkinda bilgi almak istiyorum fiyati nedir nasildir bilgi verirseniz sevinirim

Bir Yorum Yazın