Bandırma Yargı Akademi

2016-2017 AÇILIŞA ÖZEL Erken Kayıt Fırsatı için; Hemen Arayın!

0 505 118 4054   –   0266  714 4055

KURSLARIMIZ:
– Açıköğretim (AÖF) Kursları
– Adli ve İdari Yargı Hakimliği Kursları
– Ales Kursları
– Bilgisayar Kursları
– DGS Kursları
– DHBT Kursları
– Genel İngilizce Kursları
– İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı
– KPSS-A Doğru Tercih Kılavuzu
– KPSS Kamu Personeli Seçme Sınavı Pusulası
– KPSS İstatistik Kursları
– KPSS – Öğretmenlik Kursları
– ÖABT Kursları
– Pomem Kursları
– Sayıştay Hazırlık Kursları
– SMMM Kursları
– YDS Kursları

 

Bandırma KPSS Kursu, Bandırma KPSS, Bandırma Kamu Personeli Seçme Sınavı

Bandırma KPSS Kursu, Bandırma KPSS, Bandırma Kamu Personeli Seçme Sınavı

HAKKIMIZDA

Yargı Akademi Eğitim Kurumları Türkiye’de 2002 yılından günümüze kadar öğrencilerin kariyer basamaklarına atanması ve görevde yükselmeleri ile ilgili sınavlara ilişkin yayıncılığı, kurs programlarını “kurumsal ve sistematik” biçimde düzenleyen ilk ve en köklü kurumdur. KPSS, ALES, DGS, GYS, YDS, AÖF gibi alanlarda etkinliklerde bulunmaktadır. Bu alanlarda başarı odaklı hizmet alanları ile Türkiye’de 80 adet şubesi bulunan, bununla birlikte yaklaşık 110 kuruma da teknik destek veren bir merkez haline gelmiştir.

Yargı Akademi Eğitim Kurumları olarak; uygulamakta olduğumuz akademik ve özgün öğretim sistemlerinin yanında teknolojinin eğitim olanaklarından faydalanarak sunduğumuz uzaktan eğitim hizmetleri ile öğrencilerin gelişimine tam katkı sunmakta ve “başarı odaklı” bir kurum olma yolunda ilerlemekteyiz.

Yargı Akademi Eğitim Kurumları ülkemizin bilimsel, kültürel, sosyal, spor ve sanatsal alanlardaki gelişimine de gerekli desteği vermenin ve sürece önemli katkılarda bulunmanın gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz

Eğitim ihtiyacı olan kişi ve kuruluşların sürekli gelişimi ayrıca başarıya erişmeleri için bu kişilere ve kuruluşlara eğitim, araştırma, yayın ve danışmanlık hizmetlerini, öğrenme odaklı yaklaşımlarla sunmak. Böylece Türkiye’de bir başarı klasiği olmaktır.

 Vizyonumuz

Değişime ve gelişimlere hızla uyum sağlayan, dinamik ve ileri görüşlü bakış açısı ile başarıyı hedefleyenlerin tercih ettiği Türkiye’de önde gelen eğitim merkezleri arasında misyonumuzu koruyarak öncü bir merkez olmaktır.

 Değerlerimiz

  • İnsan Odaklı Olmak
  • Öğrenmeyi Öğrenmek
  • Bilimsellik
  • Dürüstlük ve Güven
  • Ekip Çalışması

bandirma-kpss-erken-kayit
Bu sayfa 1.806 defa görüntülenmiş.

Bir Yorum Yazın