Çınar Isı – Proje ve Mühendislik

 • Adres: Kasaplar Mahallesi Fırın Sokak No:1/3, 10100 Altıeylül, Balıkesir
 • Telefon: (0266) 221 20 06
 • GSM: 0530 313 21 60
 • EPosta: cinarplanproje@gmail.com
 • Yetkili: Ali Kadir KARABULUT
 • Çalışma Saatleri: 08:00 - 18:30
 • Kroki: Kroki için tıklayın

ÇINAR ISI – PROJE VE MÜHENDİSLİK

Misyonumuz

  Sektöründe; kaliteli ve zamanında hizmeti ile adı anılan bir firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.
Verimli çalışan, maliyetleri asgari düzeye indirerek müşterilerinin menfaatini düşünerek tecrübeli çalışanları ile hızlı ve rekabetçi avantajlar sunan,
 Müşterilerin beklentilerini kaşılayan hizmet kalitesini yüksekte tutarak örnek alınan bir şirket olmayı hedeflemektedir.
 

Hizmetlerimiz

 • Doğalgaz Tesisatı
 • Doğal Gaz Proje Çizimi
 • Ana Kolon Tesisatı
 • Kalorifer Tesisatı
 • Sıhhi Tesisat (Pis Su-Temiz Su)
 • Kombi-Petek Satışı
 • Tesisat Tadilatı

Doğalgaz Projesi

 Doğalgaz projesini sadece BALGAZ tarafından yetki verilmiş firmalar çizebilir, proje onayı alabilir ve gaz açma işlemi yapabilir. Firmamız ÇINAR ISI. BALGAZ tarafından  yetki verilmiş bir firmadır ve yetki numaramız 112 dir.

Doğalgaz projesi, firmamız tarafından aynı gün içinde çizilmekte olup BALGAZ ın yoğunluğuna göre değişmekle beraber ortalama 1-2 gün içinde onay alınmaktadır. Doğalgaz gaz açma süresi ortalama olarak 7-10 gündür.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı ;ücretsiz keşif,uygun doğalgaz tesisatı fiyatları, kaliteli işçilik 1 günde iş bitimi, sorunsuz ve hızlı bir şekilde gaz açım işlemleri ÇINAR ISI firmamız tarafından yapılmaktadır .Balıkesir merkez ilçelere ücretsiz keşif hizmetimiz vardır.

Bizden fiyat almadan karar vermeyin! 

0266 221 20 06

0530 313 21 60

 

Doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı yapım işi oldukça önemlidir mutlaka yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Firmamız BALGAZ yetkilidir.BALGAZ Yetki Numarası 112 dir. ÇINAR ISI olarak doğalgaz tesisatı işlemlerinizi son derece profesyonel olarak yapmaktayız.

ÇINAR ISI firmamızın birçok markanın satışını yapmaktadır bu sayede müşterilerimiz geniş bir ürün çeşitliliği ve alternatif çözümler üretebilmektedir. Satış yaptığı markalar arasında ECA , Demirdöküm  Ariston, Bosch, Buderus, Viessman, Baymak, Termodinamik, Protherm ,Vaillant , İmmergas , Airfel bulunmaktadır..

 Kalorifer Tesisatı

 Kat kaloriferi tesisatı bina veya evlerde altyapı olarak kalorifer sisteminin kurulu olmadığı, sonradan mekan içinde kat kaloriferi sisteminin kurulması için en uygun , estetik ve sağlıklı tesisat yöntemidir.
Yerden ısıtma sistemi büyük küçük tüm mekanlarda binanın alt yapı aşamasında önceden planlanarak yapılması gereken ısıtma sistemlerinden biridir.
Yerden dağıtma sistemi ( cross-link ) villa, konut ,okul gibi mekanlarda binanın alt yapı aşamasında planlanarak uygulanan bir sistemdir. Kısaca boruların bir merkezden her bir radyatör veya kullanma suyu musluklarına zeminde gizli olarak koruyucu kılıf içinde asıl borunun hattının çekilmesi işlemidir.

 Ana Kolon Tesisatı

 Doğalgaz ana kolon tesisatı yapıların ortak kullandıkları hattır. Ana kolon tesisatları yapıların ortak kullanım alanlarından geçer ve yapıdaki gaz kullanılacak her yere hat verir. Doğalgaz ana kolon tesisatı BALGAZ ’ın servis kutusundan daire sayaçlarına kadar çekilen hattır.

 Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat nedir? En kısa tanımıyla, bir kuyudan ya da kaynaktan alınan suyun her yapıya temiz olarak ulaştırılıp pis suyun boşaltılması ve kullanılan pis suyun dışarı atılması için gereken boru hatlarına sıhhi tesisat adı verilir. Dolayısıyla sıhhi tesisat kavramı temiz su ve pis su tesisatlarının tamamını kapsar.

 

Bu sayfa 1.330 defa görüntülenmiş.

Bir Yorum Yazın