Diyet-S Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ

  • Adres: Atatürk Mh. İsabey Cd. Sidar Apt. No:2 K:1
  • İkinci Adres: 0 554 961 29 84
  • Telefon: 0 266 239 23 49
  • Fax: http://www.facebook.com/dyt.sacidecicibas
  • EPosta: dyt.scicibas@gmail.com
  • Web: http://www.diyet-s.com
  • Yetkili: Sacide CİCİBAŞ
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00
  • Kroki: Kroki için tıklayın

Diyet-S Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ,   Balıkesirde Diyetisyen denilince ilk akla gelen ve dalında uzman olan, Sacide CİCİBAŞ kilo problemi olanlara ve sağlıklı beslenerek formda kalmak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kapıya diyet yemek servisi ile de hizmet vermektedir.

Diyet-S Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ

Biografi:

Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ 10 yıllık tecrübesi sonucu 2015 yılında danışanlarına daha iyi hizmet vermek için Balıkesir de Diyet-S Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezini kurmuştur.

Diyet-S Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ Ankara da Güven Hastanesi Klinik Diyetisyen, Başkent Üniversitesi Hastanesi Klinik Diyetisyen-Yoğun Bakım Diyetisyeni, Yüksek İhtisas Hastanesi Kurum Diyetisyeni ve Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesinde Çocuk-Gebe ve Emzikli Anne Diyetisyeni olarak görev yapmıştır.

Balıkesir de çalışma hayatına 2009 yılında Özel Sevgi Hastanesin de Klinik Diyetisyen olarak devam etmiştir. Özel Sevgi Hastanesinde klinik diyetisyen, yoğum bakım diyetisyeni, diyabet diyetisyeni olarak çalışmış. Yatan hastalar için özel diyet yemekleri hazırlatarak, özel sevgi hastanesinde diyet mutfağını kurmuştur.

diet-s

Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezi olarak hizmet veren DİYET-S, Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ tarafından danışanlarına kan tahlili sonrasında,
*Kişiye Özel Diyet ile Kilo Verme ve Detox-Arınma Programları İstenen kan tahlilleri sonrasında Tanita MC 718 ile Yağ Ölçümü, Kas-Kemik Ölçümü, Metabolizma Yaşı, Vücuttaki Ödem Miktarı, İç Organ Yağlanması, Hücre Zararının Olup Olmaması ile ölçüm sonucu çıkan metabolizma hızına göre kişiye özel diyet programları Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ tarafından danışanların yaşam koşullarına göre hazırlanmaktadır.

Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ Denetiminde Diyet Yemek

Kan tahlili kontrolü

Bayanlar Ayda 6 Kilo

Erkekler Ayda 8 Kilo

diyet-s

*Online Takipli-Takipsiz Diyet Programları
*Kilo Alma
*Kilo Koruma
*Sağlıklı Beslenme
*Çocukluk Çağı Obezitesi
*İştahsız Çocuk Beslenmesi
*Gebe Beslenmesi ve Gebeliğe Hazırlık Döneminde Kilo Verme Programları
*Emzikli Beslenmesi ve Gebelikte Anne Sütü Arttırmak için Emzikliliğe Hazırlık Programları
*Yeme Davranış Bozukluklarında Beslenme (Anoroksiya- Ortoroksiya- Bulumiya)
*Diyabette Beslenme ve Diyet Tedavisi
*İnsülin Direncinde Beslenme ve Diyet Tedavisi
*Troid Hastalıklarında Diyet Tedavisi ve Metabolizmayı Hızlandıracak Diyet Programlar
*Karaciğer Hastalıklarında Beslenme ve Karaciğer Yağlanması Diyet Tedavisi
*Böbrek Hastalıklarında Beslenme ve Diyet Tedavisi
*Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme ve Diyet Tedavisi
*Hipertansiyon Hastalıklarında Beslenme ve Diyet Tedavisi
*Menopoz Döneminde Beslenme ve Diyet Tedavisi
*PolikistikOver Sendromunda Diyet Tedavisi
*Kemoterapi Alan Hastalara Özel Beslenme ve Diyet Tedavisi
*Menstrual Döneme Ait Beslenme Programları
*Sporcu Beslenmesi
*Diyet Yemek Tarifleri
*York Test (Gıda İntolerans Testi) (Bazı gıdalar kilo aldırıyor olabilir.)
*Gen Test (Gen yapınıza göre hazırlanmış beslenme ve diyet programları)
*Kurumsal Beslenme Hizmetleri (Şirketler için Mönü Planlama ve Beslenme Danışmanlığı, Restoran ve Kafe Mönülerine Kalori Hesaplama)

balikesir-diyet-tavsiyesi

Sağlıklı beslenme, bireylerin iş performansını olumlu yönde etkilemektedir. Çalışan bireylerin sağlıklı beslenmeleri ile iş performansı, dolayısıyla da şirket başarısı artar.

Restoranlarımızın mönülerinde enerji, besin öğeleri içeriklerinin yazılması tüketicilerin yedikleri besinleri daha doğru tercih etmelerini sağlayacaktır. Bu sayede kronik hastalığı olan veya diyet yapan bireyler bile gittikleri restoranlarda çok daha rahat seçim yapabileceklerdir.
Beslenme ve Diyet Programları Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ’ın takibi ile verilmekte olup, ücretsiz ön görüşme sonucu takibe alınmaktadır.

Diyet-S Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezinde Kişiye Özel PersonalTraning bulunmakta olup Pilates ve Yoga ile diyet programlarına destek verilmektedir. İsteyen danışanlara özel personaltraning ile beraber dışarıda yürüyüşler planlanmaktadır.

balikesir-diyet

Diyet-S Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezinde Balıkesir de bir ilk olan DİYET MARKET (MARKET DİYET-S ) olarak hizmet vermektedir. Market diyet-S ürünleri diyet yapanlar için destekleyici olmakla beraber sağlıklı atıştırmalıklar içermektedir. Şekersiz protein çikolatalar, protein çorbalar, protein makarnalar, protein ekmekler ve krakerler, elma cipsleri, mangolu proteinli özel içecekler, Hindistan cevizi suyu, soya ve badem sütleri, glutensiz pirinç krakerleri, glutensiz ürünler,  probiyotikler, yeşil ve beyaz çaylar, detox ve arınma çayları, adım ölçer ve tartılar ve diyet yaparken size yardımcı olacak diyet yemek tabakları gibi biçok ürün içeriği bulunmaktadır.

Balıkesir de ilk defa Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ tarafından Diyet-S mutfağın da FİT WORKSHOPlar düzenlenecektir. Diyet pasta, kurabiye, ekmek gibi diyet yemek tarifleri eğitimleri verilerek FİT WORSHOPlar gerçekleştirilecektir.

Ücretsiz ön görüşme ile programlara katılmak ve diyet market ürünlerini görmek için

239 23 49 dan randevu alabilirsiniz.

facebook-button

balikesir-diyetisyen

Bu sayfa 3.129 defa görüntülenmiş.

Bir Yorum Yazın