Duymer İşitme ve Uygulama Merkezi

  • Adres: Atatürk Mahallesi Turgut Reis Cad. Kat No:10 / A BALIKESİR
  • Telefon: 0 266 244 81 59
  • GSM: 0 539 555 89 57
  • EPosta: odyoozlem@gmail.com
  • Yetkili: Özlem EMEN
  • Çalışma Saatleri: 08:00 - 19:00

Duymer İşitme ve Uygulama Merkezi

Firmamız Duymer İşitme ve Uygulama Merkezi kalite, güven ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde, Türkiye geneline yayılmış şubeleri ve bayileri ile vatandaşlarımızın hizmetinde olmaktan onur duymaktadır. Diğer taraftan şubelerimizdeki işitme cihazı uygulaması konusunda uzman kadromuz ve satış sonrası teknik servis hizmetimizle de işitme cihazı ihtiyacı olan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak vazgeçilmez ilkemizdir.

DUYMER İŞİTME CİHAZLARI Danimarka malı INTERTON ve RESOUND İşitme Cihazlarının Türkiye tek distribütörüdür.

duymer işitme cihazları

duymer işitme cihazları

 

Duymer İşitme Cihazları Balıkesir Şubesi

 İşitme Cihazları Merkezi Şişli, Kadıköy, Bakırköy, Ümraniye, Ankara, Aydın, İzmir Karşıyaka, Alsancak1(Kıbrıs Şehitleri Bulvarı), Alsancak2(Talatpaşa Bulvarı), Buca, Manisa, Bursa, Eskişehir, Antalya, Isparta şubeleri ve Tüm Türkiye’ye yayılmış Bayileri ile hizmet vermektedir. Dünyanın en son teknolojisi ile üretilen, bilgisayarla programlanabilir, %100 digital Danimarka Malı INTERTON işitme cihazlarımız CE, TÜV ve ISO 9001 Kalite Belgeli, 2 yıl garantili ve dünyanın en iyi işitme cihazlarıdır.

Ürünlerimiz:

Re Sound Balıkesir

Çünkü Her Sözcük Önemlidir
ReSound Up Smart hafif ya da yüksek işitme kaybı olan tüm çocuklara yönelik tek akıllı işitme cihazı dır. Çocuklara gelişme çağlarının her evresinde konuşma ve dil kullanımı için üstün erişim sağlamaktadır.

ReSound’un 2 yeni kablosuz klipsli mikrofonu, ReSound Micro Mikrofon ve Multi Mikrofon; sinyalin gürültüye oranını geliştirerek sınıf ortamını, oyun parklarını ve ev ortamını devamlı berrak ve rahat bir ses ile canlandırıyor.

iPhone bağlantısı sayesinde, çocuk hastalarınız iPhone, iPad ya da iPod’dan direkt olarak stereo ses veri akışı alabilir ve böylece öğrenme, oynama ve çevrelerindeki dünya ile etkileşim içinde olmanın yeni yollarını keşfedebilir. ReSound Smart uygulaması ile ebeveynler de çocuklarına işitme cihazları nı ayarlamalarında yardımcı olabilir. Böylece çocukların nerede olurlarsa olsunlar işitme deneyimleri en rahat düzeyde olur.

ReSound Up Smart işitme cihazları ile çocuklar ve gençlerdünyanın en akıllı cihazlarından birini kullanarak, sınıftaki arkadaşları ve aileleri ile eşit derecede bağlanma, iletişim halinde olma ve oynama imkanına kavuşmuş olurlar.

Akıllı işitme cihazı nedir?
Akıllı işitme cihazları endüstrinin lideri konumundaki teknolojileri, odyoloji, bağlanma, tasarım ve uygulama alanlarında kullanır. Kullanımı kolaydır, işitme cihazı kullanıcısının modern yaşamına uyum sağlar.

Yeni doğan(0-1) Bebekler

Çocuklar doğdukları andan itibaren çevreleri ile iletişim kurmaya başlarlar İşitme cihazı kullanan bebekler, işitilebilirliğe ve yumuşak seslerin de rahat duyulmasına ihtiyaç duyarlar. Kafalarının araç koltukarına, beşik yataklarına ve bakıcılarının kollarına olan uzaklıkları ile çabuk büyüyen kulak kanalları etkili geri bildirim(feedback) korumasını oldukça önemli hale getiriyor.

Yeni yürüyen Çocuklar(1-3), Okul Öncesi Çocuklar (3-5)

Büyüdükçe çocuklar zorlayıcı duyma durumlarıyla daha sık karşılaşırlar. Araştırmalar gösteriyor ki, kablosuz teknolojiler daha iyi konuşma olanağı sağlamaktadır. Dolayısıyla duyma, konsantrasyon ve algılama, kelime haznesinin gelişmesine ve daha iyi olmasını sağlar.

Okul Çağındaki Çocuklar (5-12)

Okula giden çocuklar daha gürültülü ortamlarda bulundukları için gürültü azaltma yöntemleri daha da önem kazanmaktadır. Araştırmalar gösteriyor ki, çocuklar konuşmaları anlamak için büyüklerden daha çok sinyalin gürültüye oranının daha uygun olmasını tercih ediyor.

Gençler (13+)

Çocuklar ergenliğe girince, daha karışık sosyal ortamlarda bulunurlar. Aynı zamanda kabul edilmeye ve onaylanmaya daha çok ihtiyaç duyarlar. Odyolojik özellikler gibi Akıllı işitme cihazlarının diğer tüm özellikleri de daha gelişmiş konuşmaları anlamaları, ortamlara katılımları ve kabul edilmiş hissetmelerine yardımcı olur.

HİZMETLERİMİZ:

  • Kalıp
  • Tamir
  • Bakım
  • İşitme cihazı pil ve aksesuarları
——————————————————————————————————————-

 TEKNİK SERVİS

ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ

Tam donanımlı teknik servis hizmetlerimizle satılan cihazlarımızın ömür boyu bakım garantisi DUYMER İşitme Cihazları Merkezince temin edilmektedir.Aynı gün yumuşak ve sert işitme cihazı kalıpları teslim edilebilmektedir.

Sert Kalıp
Yumuşak Kalıp
Biopor Kalıp
Kulak Tıkacı
Kanal içi işitme cihazı montajı
İşitme cihazları tamiri ve bakımı

Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi

Balıkesir işitme cihazları, Duymer İşitme Cihazları ve Uygulama Merkezi, İşitme cihazları, balıkesir işitme cihazları, Balıkesir’de işitme cihazları, Balıkesir’de işitme cihazı, helim işitme cihazı, helix işitme cihazları balıkesir, İİşitme cihazları pili, İşitme cihazları tamiri, Balıkesirde en ucuz işitme cihazı, En kaliteli işitme cihazı, İşitme cihazı markaları, re sound işitme cihazları balıkesir, balıkesir re soun, re sound işitme cihazları, re sound tv aparatı, işitme cihazını televizyona bağlama, wifi işitme cihazı, işitme cihazı telefon aparatı

Bu sayfa 3.283 defa görüntülenmiş.

Bir Yorum Yazın