Global Profesyonel Apartman ve Site Yöneticiliği

BİRSEN IŞIK

GLOBAL PROFESYONEL APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ

Global Yönetim, Profesyonel Site Yönetimi ve çeşitli hizmetleri ile kurumsal çözümler üretmek üzere kurulmuş bir şirkettir. Yılların getirmiş olduğu yöneticilik tecrübeleri ve ciddi bir yatırımla kendisini gün geçtikçe geliştirerek daha büyük işler yapmak için güler yüzlü ekibi ile tüm hızıyla ilerlemektedir.

 

NELER YAPIYORUZ?

  • Site Yönetimi  

Bir sitenin kullanım amacı doğrultusunda, ihtiyaçları, coğrafi konumundan kaynaklana risk anatomisi ve mimari özellikleri asıl ve temel ihtiyaçların belirlenmesinde en önemli etkenlerdir. Bu sebeple; yapılacak site yönetimi görevinin profesyonel kişi ve kurumlarca yapılması hem hukuki açıdan yetki ve sorumluluk sağlayacak hem de alınacak hizmetin kalitesine mutlak bir şekilde yansıyacaktır.

 

  • Tadilat ve Onarım Hizmetleri

Tadilat ve onarım hizmetleri; belirlediğiniz işlerin yapımı sırasında başında durmadan, kaliteli sonuçlar almanız için vermiş olduğumuz hizmettir.

 

  • Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik hizmetleri, özel konut ve sitelerin talepleri doğrultusunda güvenliğin sağlanması, buralarda yaşayanların huzur ve güven ortamı içinde yaşayabilmeleri için gerekli görülen denetim ve gözetim hizmetlerinin tamamıdır.

 

  • Peyzaj Hizmetleri

Peyzaj; başlı başına bitki düzenleme sanatı değil, açık alanın doğal ve kültürel elamanların çeşitlendirilmiş olarak düzenlenmesidir. Bu yüzden, peyzaj hizmetleri başlı başına bir sanat dalıdır diyebiliriz.

 

  • Havuz Bakımı

Genel temizlik ve bakımı, havuz içi yalıtımı ve izolasyonu, havuz tesisatının bakım ve onarımı, aydınlatma işleri, havuz kimyasalları gibi önemli ayrıntıları vardır. Havuzun dolum öncesi, yağı ve kireci asitle temizlenip, yosun önleyici sürülüp daha sonra doldurulur. Havuz dolumu yapıldıktan sonra çökeltici uygulanıp en az 2 gün beklenir. Günlük Ph ve klor değerleri ölçümü yapılır. Klor kullanımı, havuzun büyüklüğüne ve günlük kullanana kişi sayısına göre belirlenir. Yapılan tüm bakım hizmetleri sizlerin sağlığını korumak ve güvenli ortamlarda eğlenmenizi sağlamak için yapılmaktadır.

 

  • Temizlik Hizmetleri

Sizlere zaman kazandırmak için verdiğimiz bu hizmet en son teknoloji makineler ve sağlıklı kimyevi ilaçlarla yapılmaktadır.

 

  • İlaçlama Hizmetleri

Çalışma yaşam alanlarımızın haşerelerden arındırılması sağlığımız ve hayat standardımız açısından önem arz etmektedir. Bu yüzden alacağınız hizmetin kalitesi ve kullanılan ilaçların insan ve çevre sağlığı için bir tehlike arz etmemesi gerekmektedir.
Site, apartman, işyeri ve bürolarınızın ilaçlama işlemi yetkili ve sertifikalı ziraat mühendisimiz tarafından yapılmaktadır.

 

  • Hukuk Danışmanlığı

Hukuki uyuşmazlıkların yargıya varmadan veya yargıya vardıktan sonra çözümü adına apartman veya site yönetimleri için danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 

Apartman, site, bina gibi yerlerin yönetimini Global Yönetim ile, profesyonel ellere bırakabilir, huzurlu bir şekilde site ve binanızda yaşamınızı sürdürmeye devam edebilirsiniz.

Genellikle toplu yaşam alanlarında yönetici seçmek de, site ya da apartman yöneticisi olmak da ayrı zorluk taşımaktadır. Ayrıca yeni düzenlemeler ile artık apartman ya da site yöneticileri önemli sorumluluklar taşır hale gelmiştir. Bilinçsiz ya da farkında olmadan bu sorumlulukları alıp, üzücü olaylarla yüzleşmeyi şüphesiz ki, hiç kimse istemez.

Artık Global Yönetim ile bu tür problemler ile uğraşmak zorunda kalmayıp çok rahat edeceksiniz.

MİSYONUMUZ

Apartman yöneticileri, kat malikleri, kiracılar ve diğer apartman sakinlerini bilgilendirmek, sorularını yanıtlamak, ihtiyaç halinde profesyonel yönetim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

VİZYONUMUZ

Tüm yönetici,kat maliği,ve kiracıların ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmette bulunmak. Bu hizmeti kitap,bülten,basın ve internet aracılığıyla sağlayarak sektörün gelişimine katkıda bulunmak.

Bu sayfa 1.081 defa görüntülenmiş.

Bir Yorum Yazın