Gümüş Butik Otel

Gümüş Butik Otel

gumus-butik-ilrehberi

Gümüş Butik Otel sırtını Kaz Dağlarına yaslamış Küçükkuyu Liman içinde şirin bir otel. Hem evinizin sıcaklığı, hem Eğe’ nin sıcaklığını aynı anda hissedeceksiniz. Limanı körfezi kuş bakışı gören, denize sıfır olan bu mekandan Edremit Körfezi Ayvalık, Ayvalık Adaları, Cunda ve Midilli görünüyor.

12 Odalı otelde 9 adet iki kişilik standart oda, üç adet üç kişilik oda bulunuyor. Odalar sade ve ev rahatlığında döşenmiş. Bütün odalarda wc, banyo, sıcak su ve tv mevcut.

Gümüş Butik Otel  az sayıda insanla körfezin kalbinde sakin bir tatil geçirmek, İda da doğa yürüyüşleri yapmak, çevrenin tarihi ve turistik yerlerini görmek ve denizden yararlanmak için ideal bir mekan olarak tasarlanmıştır.

Kazdağları’ nın eteklerinde denize sıfır, sukunetin sardığı liman içinde, hem zeytin ve çam ormanlarına, hem de körfezin sabah güneşine bakan konforlu odaları, kendinizle başbaşa kalabileceğiniz geniş mekanları, yöresel bir damak tadı, dağ ve deniz lezzetlerinin birlikteliği, sevgi ve saygının ışıltısı ile sizleri tekrar karşılamaya hazır.

Gümüş Teras Kafe’ de liman ve deniz ile demleneceksiniz sonsuz keyifleneceksiniz. Akşam üstleri soğuk ve sıcak ikramlarımız. Sabahları sabah kahvaltınızda size eşlik eden martı sesleri. Adeta cenneti yaşayacaksınız…

AYNI ZAMANDA KÜÇÜKKUYU ‘DA EMLAK İŞLERİ OLARAK TA HİZMET VERMEKTEYİZ.

Bu sayfa 4.338 defa görüntülenmiş.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • aynur kocaman
    22 Eylül 2013 22:59

    bu yaz ailemle çok güzel bir tatil geçirdik ufak olmasına rağmen çok şirin bir yer yemekleri çok güzel mutlaka tavsiye ediyorum.

Bir Yorum Yazın