Kartal Plastik

 xresim.php,qsrc=,hwww.balikesirilrehberi.com,_wp-content,_uploads,_2015,_03,_kartal-plastik-logo.jpg,aw=335,ah=194,azc=0.pagespeed.ic.9iEFUx9Pv5_600x347

Hakkımızda : 

Çağın gereksinimi olan geri dönüşüm sanayisine KARTAL PLASTİK olarak Plastik, metal, beyaz eşya, cam vb. ürünleri doğaya geri kazandırmaya yardımcı oluyoruz.

Yıllardır devam ettiğimiz hurda ve geri dönüşüm sektöründe, araçlarımız, geniş kadromuz ve yeterli ekipmanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Plastik ürünleri; cam, metal, ağaç gibi maddelerle birlikte kullanıldığı gibi demir, tahta ve cam gibi malzemelerin alternatifi olarak da kullanım alanı bulmaktadır.

 

Bu sayfa 2.088 defa görüntülenmiş.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Riza
    7 Aralık 2016 00:22

    Çevreci bazı yayınlar etkisiyle doğaya zararlı diyerek kendi evsel plastikleri (Pet şişe vs) atmadim depoda biriktirdim. Bir pikap kadar olunca geri dönüşüme verdim birkaç kez.parasinda pulunda değilim ama zahmetini zaman ayirmasini da geçtim, toplamaciya kadar kendi kamyonetimle goturdugum mazot da cepten gidince artık biriktirmiyorum.Sanayiye git gel mazot parası bile etmiyor çünkü. Kendini enayi gibi hissediyor insan haliyle.

Bir Yorum Yazın