Mega Yıldız Aile Lokantası

MEGA YILDIZ AİLE LOKANTASI

Göz Aldanır, Mide Aldanmaz…

  1997 yılından beri Balıkesir merkez’de çorba, sulu yemek, zeytinyağlı ev yemekleri, lahmacun ve pide çeşitleri, ızgara köfte, döner, iskender ve soğuk salata çeşitlerimiz olmak üzere değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 650malanda faaliyet göstermekteyiz. Lokantamızda 45-50 kişi istihdam etmektedir. Toplantı için özel otantik yörük odamız, çocuk parkımız ve otoparkımız mevcuttur. Lokantamızın kapasitesi 300 kişiye kadar hizmet verebilecek durumdadır. 

Lokantamıza gelen her müşteri bizim için bir misafirdir ve özeldir. Lokantamızın değişmez tek prensibi siz değerli müşterilerimize evlerindeki rahatlık, hijyen, lezzet ve güveni sağlamaktır. Bu prensiple Mega Yıldız Aile Lokantası; tüm Türkiye ve Dünya’da marka olmuş, yurt içi ve yurt dışında isminden bahsettiren bir firma haline gelmiştir.

Balıkesir’in yöresel lezzetlerini tüm Dünya’ya tanıtabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Değerli müşterilerimizin bize göstermiş olduğu ilgi ve güvenle, bugün ve gelecekte kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye ve büyümeye devam edeceğiz.

Göz aldanır, mide aldanmaz sloganımızı kendimize şiar ediniyoruz.

Sinan ERGÜVEN
Mega Yıldız Aile Lokantası

Bu sayfa 936 defa görüntülenmiş.

Bir Yorum Yazın