Nazilli Pide

Nazilli Pide Salonu 1982 yılından beri, sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanin heyecanını duyar. Kuruldugu günden itibaren pide ve kebap konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan salonumuzda, gönül rahatlığıyla damaklarinizi şenlendirebilirsiniz.

Balıkesirde Pide, Lahmacun, Döner, Pizza, Köfte, Tatli ve İçecekleri makul fiyata bulabileceğiniz salonumuzdan adrese teslim de yapmaktayız. Firmamızın değişmez prensipleri daima temizlik, kalite, hizmet ve zamanında teslim olmuştur.

“Üretimde başari ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan firmamız, gösterdiğiniz yakin ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Özel Günlere – İş  Toplantıları –  Cemiyet Yemekleri  – Mevlüd ve Günlere 

Sipariş Alınır.

PAKET SERVİSİMİZ VARDIR.


menu

 

Rezervasyon Telefon 


0266 224 54 54 –  0536 568 46 76


30 YILLIK  TECRÜBEMİZ İLE, TÜM BALIKESİR HALKIMIZA


KALİTELİ VE TECRÜBELİ  PERSONELİMİZ İLE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Bu sayfa 21.533 defa görüntülenmiş.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • olcay Baladın
    18 Ocak 2015 14:48

    Hayatımda ilk defa nazilli pireden hayalCR kırıklığınk uğradım eve servis lahmacun istedim fakat bu kadar kalın ve içi bukadar kötü hiç lahmacun yemedim oysaki dışta oturduğum için her geldiğimizde Size gelip yerim hizmet hoş yemekler hoş nasıl bukadar kötü yapıldı inanamadım pizza gibi kalın ağzında dönmüyor buz gibi geldi verdiğim paraya çok yazık oldu

Bir Yorum Yazın