Nisa Temizlik İle Yaşam Alanlarınız Daha Hijyenik

Nisa Temizlik İle Yaşam Alanlarınız Daha Hijyenik
29 Mayıs 2017 11:11

NİSA TEMİZLİK İLE YAŞAM ALANLARINIZIN DAHA HİJYENİK VE DAHA SAĞLIKLI OLMASINA İZİN VERİN.

2013 YILINDA TEMİZLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYETLERİNE BAŞLAYAN NİSA GRUP , DOĞRU EKİP VE GÜVEN FAKTÖRÜ İLKELERİ İLE OFİS , KAMU KURUM VE KURULUŞLARI, MERDİVEN TEMİZLİĞİ VE ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR.

NİSA ORGANİZASYON OLARAK HER TÜRLÜ NİŞAN , DÜĞÜN, KINA , SÜNNET ,DOĞUMGÜNÜ , AÇILIŞ VB. ORGANİZASYONLARINIZDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNİN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTE.

NİSA YAPI DİZAYN TADİLAT OLARAK YENİLEMEK İSTEDİĞİNİZ EV, İŞYERİ, OFİS VB. YAŞAM ALANLARINIZDA TADİLAT, TAMİRAT VE BAKIM İŞLERİNDE MEVCUT SEÇENEKLERDEN VEYA SİZİN SEÇİMLERİNİZLE  HEM ZEVKİNİZE HEM BÜTÇENİZE EN UYGUN OLACAK ŞEKİLDE HİZMETİNİZDE.

AYRICA; BALIKESİR NİSA KURUYEMİŞ OLARAKTA GIDA SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEKTEDİR.

NİSA GRUP; MEVCUT HİZMET VERMEKTE OLDUĞU SEKTÖRLERDE DENEYİMLİ VE YETENEKLİ PERSONELLERİ İLE ALANINDA BAŞARILI VE İYİ HİZMET VEREN KURULUŞ OLMAYI HEDEF BELİRLEYİP FAYDA ÜRETİP VE ALIŞILMIŞIN DIŞINDA HİZMET VERMEYİ MİSYON OLARAK BELİRLEMİŞTİR. İLERLEYEN ZAMANLARDA BAŞARIYA ULAŞMIŞ BİR ŞEKİLDE HEM TEKNOLOJİNİN GETİRDİĞİ YENİLİKLERİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUP HEM DE  MÜŞTERİLERİN TERCİHLERİNE DAYANARAK ZAMANIN EN İYİLERİNDEN OLMAYI VİZYON BELİRLEMİŞTİR.

Bu sayfa 441 defa görüntülenmiş.
İlgili Terimler :

Bir Yorum Yazın