Onur Düğün Salonu

” Onur Düğün Salonu ”

Toplamda 300 kişi kapasitesine sahip olan Onur Düğün Salonu, düğünlerle birlikte nişan, kına gecesi gibi organizasyonlar için de eksiksiz ve uygun fiyatlı hizmet sunuyor.

Klimalı geniş salonda, sinevizyon gösterimine ek olarak elektrik kesintilerine karşı jeneratör de mevcut. Sınırsız fotoğraf ve video çekimi ayrıcalığı sağlayan Onur Düğün Salonu, kayıtları DVD formatında düğün sahiplerine teslim ediyor.

Kişi sayısına uygun olarak pasta ve meyve suyu servisi yapan düğün salonunda, isteğe bağlı çay servisi de gerçekleştiriliyor. Yemekli her şey dahil ve yemeksiz her şey dahil olmak üzere iki ayrı şekilde hizmet sunan Onur Düğün Salonu, araçlarıyla gelecek olan konuklar için anlaşmalı otopark imkanına da sahip.

Düğünlerin giriş kısmında talep üzerine konfeti, kınalarda ise kına sandalyesi sağlayan işletme, aynı zamanda tesettürlü düğünler için özel bayan müzisyen, bayan garson ve bayan aşçı ayrıcalığı sunuyor.

onur-el-ilani2

‘ Mutluluğa Atılan İlk Adım Bizimle Başlar…

Düğün, Kına, Nişan, Sünnet, Toplantı,Özel Davet ve Organizasyon’larınız için

DSC00041

 

düğün, düğün balıkesir, balıkesir düğün, balıkesir düğün salonu, balıkesir düğün salonları, balıkesir kına, balıkesir kına gecesi, balıkesir en ucuz düğün salonu, balıkesirde en ucuz düğün salonu, düğün salonu balıkesir, balıkesir mevlütlü düğün, balıkesir yemekli düğün, balıkesir düğün salonları firmaları, onur düğün salonu, onur salon, onur düğün salonu balıkesir, balıkesir onur düğün salonu, balıkesir nişan, balıkesir nişan salonu, balıkesir kına salonu, balıkesir sünnet, balıkesir sünnet düğünü, nişan, kına, sünnet, yemekli düğün

Bu sayfa 7.469 defa görüntülenmiş.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • gonul
    17 Mart 2016 03:43

    Merhaba..12temmuz gibi sunnet dugunu dusunmekteyiz..100 kisi filan olucak..yemek dahil fiyat alabilirmiyiz..tesekkurlee

Bir Yorum Yazın