Onur Kır Bahçesi

Balıkesir’in İlk Kırbahçesi

Onur Kır Bahçesi adı altında, Açık Büfe Kahvaltı, Kilo ile Et mantığı ile 2006 yılında Kır Bahçemiz ticari faaliyete başlamıştır. Güleryüzlü personelimizin katkılarıyla kalite ve fiyat politikamızdan ödün vermeyerek sağlam ve güvenli adımlarla büyüdük ve bugün geldiğimiz yere baktığımızda bize güvenen ve gerek kendileri gerekse de misafirlerini rahat ve huzurlu bir ortamda ağırlamak için bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı belirtiriz.

Kırbahçemizde Daimi Güleryüz

11000 m2 açık, 600 m2 kapalı alanda faaliyet göstermekte olan ONUR Kır Bahçesi’nde çocuklarımız için de herşeyi düşündük… Hayvanat bahçemiz, oyun parkımız, voleybol ve futbol sahamız doğa ile başbaşa bir ortamda eğlenerek oynamaları için çocuklarımızın hizmetindedir. Kapalı binamızda çocuk oyun parkı, top havuzu da bulunmaktadır. Kapalı mekanımızın ısıtma sistemini otantik ortamı korumak amaçlı olarak, Palmiye sobalar ve Kuzine odun sobaları ile sağlamaktayız.

2500 kişi kapasiteli Kır Düğün Bahçesi ile tüm özel günlerinizde ve düğünlerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Aileniz ve dostlarınızla paylaşacağınız nişan, düğün, sünnet, doğum günü, mezuniyet töreni, yemekli ve yemeksiz cemiyet toplantıları gibi özel anlarınız Onur Kırbahçesi’nde eşsiz bir anı oluşturacaktır.

Hizmetlerimiz:

  • Kır Kahvaltısı
  • Kır Düğünü
  • Cemiyet Yemekleri

Kır Kahvaltısı

Kır Düğünü

Hayallerinizi Süsleyen Kır Düğünü

Doğanın tüm çiçekleri ve yeşilliği içinde bulunan 2500 kişilik kır bahçemizi sizler için ayırdık. Mutluluğa ilk adımı atacağınız bu özel günde servis kalitesi, mükemmel doğası, elit dekorasyon ve menü seçenekleriyle ONUR Kır Bahçesi en görkemli kır düğünü organizasyonunu sizin zevkinize göre hazırlıyor. Zengin menü seçenekleri ile dilediğiniz düğün konseptlerinden birini seçebilir, misafirlerinizi gönlünüzce ağırlayabilirsiniz.

Zengin Menü Seçeneklerimizle Hizmetinizdeyiz

Doğanın yeşil rengini dört mevsim hizmetinize sunan ONUR Kır Bahçesi hayatınızın en önemli gününü masalları aratmayacak güzellikte size ve misafirlerinize yaşatmak için çalışıyor. Hiç unutamayacağınız düğün gününüzün önemini biliyoruz ve eksiksiz olması için titizlikle çalışıyoruz. Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için sizleri ONUR Kır Bahçesi’ne bekliyoruz.

onur-rezervasyon

0 266 246 59 99

Bu sayfa 5.528 defa görüntülenmiş.

Bir Yorum Yazın