Otel Zeytin

Otel Zeytin

Doğa ve Oksijen Zenginliğinin Tarihi Güzelliklerle Birleştiği Altınoluk – Mıhlı Mevkiinde Sizlere Hizmet Vermekten Onur Duyacaktır.

Otelimiz, Yaz – Kış 12 Ay Açık Olup 20 Oda 55 Yatak, 24 Saat Sıcak Su, Klima, Televizyon, Telefon, Wireless ve Gün Boyu Oda ve Otel  Hizmetleri vermektedir.

İlkemiz, Titiz Çalışma Anlayışımız. Tecrübeli Personelden Oluşmuş Kadromuz ile Vereceğimiz Hizmet ve Misafirlerimizin Memnuniyetidir…

Tatilinizi,  Bir Tarafına Mavi Bayraklı Ege Denizi Diğer Tarafına Mitolojik Tanrı ve Tanrıçalarıyla İda (Kazdağı) Dağlarını Almış OTEL ZEYTİN’ de Geçirmeniz Sizler İçin Unutulmaz Anılarla Dolu Olacaktır…

AKTİVİTELER

Muhteşem bir tarihin ve eşsiz doğa güzelliklerinin buluştuğu Altınolukda, evinizin rahatlığında, ekonomik bir tatil düşlüyorsanız Otel Zeytin sizleri bekliyor.

Güler yüzlü çalışanları ve verdiği kaliteli hizmetle aradığınız her şeyi bulabileceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz sizlere. 3 dakikalık yürüyüş mesafesinde kumsallara ulaşabilir, tarih kokan çarşısını gezebilir, tertemiz denizinde serinleyebilir ve farklı aktivitelere katılabilirsiniz.

Mavi Bayraklı Deniziyle, Oksijen kaynağı İda(Kaz Dağı) ‘nın eşsiz ortamında dinlenebileceğiniz bir tatile davetlisiniz…

zeytin-otel

Bu sayfa 2.153 defa görüntülenmiş.

Bir Yorum Yazın