Balıkesir Yağız Bey Hurdacılık

Balıkesir Yağız Bey Hurda Geri Dönüşüm Toplama ve Ayırma

Balıkesir Hurda ve Geri Dönüşüm Firması olan Yağız Bey Hurdacılık,

Her türlü hurdalarınızı değerinde alıyor ve doğaya katkıda bulunuyoruz.

Hurdalarınız için bizi arayın yerinden gelip alalım.

Yağız Bey hurdacılık olarak her zaman çevreye duyarlı bir firma olmaya özen gösteriyoruz.

İletişim: Cemil Yağız 0538 613 44 36

01-hamzaogullari-urunler

 

 

  • Bakır
  • Demir
  • Alüminyum
  • Profil – Saç
  • Plastik
  • Hurda Beyaz Eşya
  • Oto Hurdası
  • Her Türlü Hurda Malzemeler
  • Geri Dönüşüm Toplama ve Ayırma

 

Geri Dönüşüm Nedir:

Atıkların önemli bir miktarını geri dönüştürülerek ve yeniden kullanılabilir malzemeler yapılmaktadır. Atıklar içindeki cam, demir, bakır, alüminyum, krom, nikel, bronz, plastik ve kağıt/karton gibi atıklar çeşitli işlemlerden geçirilerek yeni bir hammadde olarak değerlendirilebilmektedir. Bu gibi maddelerin geri kazanılması ve tekrar kullanılması, tabii kaynaklarımızın tükenmesini önleyeceği gibi ülke ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ithal edilen hurda malzemeye ödenen döviz miktarını da azaltacak, kullanılan enerjiden büyük ölçüde tasarruf edilecektir. En az yukarıda sayılanlar kadar önemli olan diğer bir husus da uzaklaştırılacak katı atık miktarlarındaki büyük azalma ve dolayısıyla çevre kirliliğinin önemli ölçüde önlenmesidir. Özellikle katı atıkları düzenli bir şekilde bertaraf edebilmek için yeterli alan bulunmayan ülkeler için katı atık miktarının ve hacminin azalması büyük bir avantajdır.

Sağlıklı bir geri dönüşüm sisteminin ilk basamağı ise bu malzemelerin kaynağında ayırtmak sureti ile toplanılmasıdır. Geri dönüştürülebilir nitelikteki bu atıklar normal çöple karıştığında bu malzemelerden üretilen ikincil malzemeler çok daha düşük nitelikte olmakta ve temizlik işlemlerinde sorunlar olabilmektedir. Bu yüzden geri dönüşüm işleminin en önemli basamağını kaynakta ayırtma ve ayrı toplama oluşturur.

facebook

balıkesir hurdacı, balıkesirde hurdacı, balıkesir hurdacısı, balıkesir hurda, balıkesir hurdacılar, balıkesir hurdacılık, balıkesir demir hurda, balıkesir metal hurda, balıkesir alüminyum hurda, balıkesir geri dönüşüm, balıkesir geri dönüşüm hurda, balıkesir plastik geri dönüşüm, balıkesirde geri dönüşüm firmaları, hurda, hurdacı, hurdacı, balikesir hurdacı, balıkesir hurdacılar, balıkesirde hurdacı, balıkesir hurdacı telefonu, hurdacı balıkesir,hurdacı telefonu, balıkesirde hurda alan, yağız bey hurdacılık, hurdacı yağız, balıkesir hurdacı telefonurdacılık

Bu sayfa 1.270 defa görüntülenmiş.

Bir Yorum Yazın